Понеделник

8:00 – 10:00Динамична медитацияЗапази място
17:30 – 18:30Народни танци Напреднали ниво IIРадоЗапази място
18:30 – 19:30Зумба Фитнес (отворено ниво)ВелиЗапази място
19:30 – 20:30НОВА група Начинаещи народни танциРадоЗапази място
20:30 – 21:30Народни танци Напреднали ниво IРадоЗапази място

Вторник

8:00 – 10:00Динамична медитацияЗапази място
18:30 – 19:30Народни танци Средно ниво IЗлатиЗапази място
19:30 – 20:30Народни танци Средно ниво IЗлатиЗапази място
20:30 – 21:30Хип-хоп (отворено ниво)ВикиЗапази място

Сряда

8:00 – 10:00Динамична медитацияЗапази място
17:30 – 18:30Народни танци Напреднали ниво IIРадоЗапази място
18:30 – 19:30Зумба Фитнес (отворено ниво)ВелиЗапази място
19:30 – 20:30НОВА група Начинаещи народни танциРадоЗапази място
20:30 – 21:30Народни танци Напреднали ниво IРадоЗапази място

Четвъртък

8:00 – 10:00Динамична медитацияЗапази място
18:30 – 19:30Народни танци Средно ниво IЗлатиЗапази място
19:30 – 20:30Народни танци Средно ниво IЗлатиЗапази място
20:30 – 21:30Хип-хоп (отворено ниво)ВикиЗапази място

Петък

8:00 – 10:00Динамична медитацияЗапази място
18:30 – 19:30Зумба Фитнес (отворено ниво)ВелиЗапази място
19:30 – 20:30Ориенталски танци Средно нивоЛинаЗапази място

Събота

8:00 – 10:00Динамична медитацияЗапази място
11:30 – 12:30Класически балет за ДЕЦАМарияЗапази място
12:30 – 13:30ПилатесМарияЗапази място
13:30 – 14:30Брейк денс за ДЕЦАМиткоЗапази място
14:30 – 15:30Брейк денс за възрастни (отворено ниво)МиткоЗапази място
15:30 – 16:30Хип-хоп за децаИскраЗапази място
16:30 – 17:30Ориенталски танци Средно нивоЛинаЗапази място
17:30 – 19:00Ориенталски танци НачинаещиЛинаЗапази място

Неделя

8:00 – 10:00Динамична медитацияЗапази място
11:00 – 12:00Класически балет за ДЕЦАМарияЗапази място
12:00 – 13:00Класическа йога (отворено ниво)ВикиЗапази място
13:30 – 14:30Брейк денс за ДЕЦАМиткоЗапази място
14:30 – 16:00Брейк денс за възрастни (отворено ниво)МиткоЗапази място
17:00 – 18:00КизомбаИваЗапази място
18:00 – 19:00БачатаИваЗапази място